Nina Trans je vozila za Njemacku ali mozda do prije 20ak god
A ne mogu se 100% sjetiti dal je i Rio Tehnika bila u nekoj kooperaciji sa Optimom
A ne mogu se 100% sjetiti dal je i Rio Tehnika bila u nekoj kooperaciji sa Optimom
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts MenuCitat: Semir u 08 09, 2025, 17:59:10 POSLIJEPODNENa udarnom polasku kad su svi puni vozili oni prazni krenuli ima iznad i slika kad je to bilo.To sam primjetio, ali tad su bili tek poceli, reklama im je bila bas losa.