Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - The_Dubster

#4
GP Banja Luka / Odg: GP Banja Luka - Razno/Diskusije
19 06, 2026, 08:07:10 PRIJEPODNE
Prvo - bravo za projekat, fino izgleda.

Drugo - za postavljanje slika imaš ovdje:
https://www.forum.bhbus.ba/index.php?topic=2310.0

moj izbor lično je postimg
#6
Prevoznici E-K / Odg: KIM, Doboj Istok
18 06, 2026, 16:20:15 POSLIJEPODNE
jel ko vidio sa čime vozi GIPS?
#7
Prevoznici E-K / Odg: KIM, Doboj Istok
18 06, 2026, 15:50:52 POSLIJEPODNE
zašto GIPS?
To je međukantonalna linija?
#8
Autobusi generalno / Odg: Prinove u firmama (2026- )
18 06, 2026, 08:05:08 PRIJEPODNE
6/25 GIPS
sliku smo dobili na fb u inbox
#9
GP Tuzla / Odg: GP Tuzla - Razno/Diskusije
18 06, 2026, 08:02:41 PRIJEPODNE
... ali je ovo trenutna pogodnost.

Za par godina je ovo jako opasno - jedan privatni prevoznik na cijelom kantonu...
#12
GP Tuzla / Odg: GP Tuzla - Razno/Diskusije
17 06, 2026, 08:06:32 PRIJEPODNE
malo sam baš čitao komentare i ima nekih nelogičnosti...

kao i činjenica da ispada da će karta Gradačac-Tuzla biti 2.5 KM?


btw, Temse su počele pristizati u GIPS, crvene su boje i izgledaju jako fino
#15
GP Banja Luka / Odg: GP Banja Luka - Razno/Diskusije
16 06, 2026, 08:36:31 PRIJEPODNE
Dobili smo upit:
Ima li neko red voznje Pavlovic Turs 15 na liniji Banja Luka-Laktasi,  Ljetni i skolski red voznje?


Pa ako ima neko, neka podjeli da možemo proslijediti dalje. Hvala
Triangle